News Artem Terminarz Sponsorzy Galeria
Zwycięstwo i dobry występ na zakończenie sezonu

W meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej PGE Ekstraligi MrGarden GKM Grudziądz wygrał na własnym torze z Speed Car Motor Lublin  52:38. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Artem zdobywca 14 punktów. MrGarden GKM zakończył tegoroczny sezon ...

więcej »»
Komplet i zwycięstwo za trzy z Västervik

W meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej Elitserien,Vetlanda Speedway wygrała na własnym torze z Västervik Speedway 56:34 i wywalczyła punkt bonusowy. Artem zdobył komplet 12 punktów. Vetlanda teraz czeka na rywala w półfinale rozgrywek.

więcej »»
Czwarte miejsce w Grand Prix Skandynawii

W sobotę na torze w Malilli odbyło się Grand Prix Skandynawii. Zawody padły łupem Fredrika Lindgrena. Artem w VI rundzie tegorocznej Grand Prix zgromadził 16 punktów, a w biegu finałowym był na czwartym miejscu. ...

więcej »»
Vetlanda wywozi punkt bonusowy z Gislaved

W meczu Elitserien, Lejonen Gislaved pokonał na własnym torze Vetlandę Speedway 47:43. W dwumeczu lepsza okazała się Vetlanda zdobywając punkt bonusowy. Artem był najlepiej punktującym zawodnikiem gości zdobywając 15 punktów w sześciu startach.

więcej »»
Przegrana za trzy w Częstochowie

W meczu XIII kolejki PGE Ekstraligi, forBet Włókniarz Częstochowa wygrał na własnym torze z MrGarden GKM Grudziądz 52:38 i zgarnął również punkt bonusowy. W drużynie gości najlepiej punktował Artem zdobywca 10 punktów.


więcej »»
« Wstecz      Dalej »
es speed speed speed speed speed speed speed speed speed speed speed speed
Projekt i wykonanie strony Danno Design & Media