News Artem Terminarz Sponsorzy Galeria
Artem liderem Sparty w Lesznie

W niedzielnym hicie PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław rywalizowała na wyjeździe przeciwko FOGO Unii Leszno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości w stosunku 41:49. Artem był liderem wrocławskiej ekipy, zapisując przy swoim nazwisku 13 punktów. ...

więcej »»
Dobry mecz Artema we Wrocławiu

W niedzielnym meczu Betard Sparty Wrocław przeciwko Motorowi Lublin lepsi okazali się wrocławianie, którzy pokonali gości z Lublina 51:39. To dało dwa duże punkty meczowe do tabeli na konto Sparty, punkt bonusowy powędrował do ...

więcej »»
Artem liderem Vastervik, które minimalnie przegrywa w Gislaved

We wtorkowym meczu szwedzkiej Bauhaus-Ligan drużyna Vastervik Speedway minimalnie przegrała na wyjeździe z Lejonen Gislaved 46:44. Artem był liderem swojej drużyny, zapisując przy swoim nazwisku 13 punktów oraz bonus.

więcej »»
Szóste miejsce Artema w PGE IMME

W piątek na toruńskiej MotoArenie odbyły się zawody w ramach PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi im. Zenona Plecha. Artem w tych zawodach zajął szóste miejsce, odpadając z turnieju dopiero po biegu półfinałowym.

więcej »»
Artem skuteczny w Szwecji, Vastervik wygrywa

Zwycięstwem Vastervik Speedway zakończyło się spotkanie w ramach szwedzkiej Bauhaus-Ligan przeciwko Masarnie Avesta. Gospodarze wygrali 53:37. Artem zdobył w tych zawodach 11 punktów.

Västervik Speedway: 53
1. ...

więcej »»
  Dalej »
es speed speed speed speed speed speed speed speed speed
Projekt i wykonanie strony Danno Design & Media