News Artem Terminarz Sponsorzy Galeria
Szóste miejsce Artema w PGE IMME

W piątek na toruńskiej MotoArenie odbyły się zawody w ramach PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi im. Zenona Plecha. Artem w tych zawodach zajął szóste miejsce, odpadając z turnieju dopiero po biegu półfinałowym.

więcej »»
Artem skuteczny w Szwecji, Vastervik wygrywa

Zwycięstwem Vastervik Speedway zakończyło się spotkanie w ramach szwedzkiej Bauhaus-Ligan przeciwko Masarnie Avesta. Gospodarze wygrali 53:37. Artem zdobył w tych zawodach 11 punktów.

Västervik Speedway: 53
1. ...

więcej »»
Sparta umacnia się na pozycji lidera, kolejny dobry mecz Artema

W piątek na toruńskiej MotoArenie doszło do spotkania pomiędzy beniaminkiem PGE Ekstraligi - eWinner Apatorem Toruń i liderem tabeli, Betard Spartą Wrocław. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gości w stosunku 36:54. Artem w tych ...

więcej »»
Kolejne wysokie zwycięstwo Sparty, 12 punktów Artema

Kolejne świetne spotkanie Betard Sparty Wrocław. Gospodarze piątkowego spotkania podejmowali u siebie były zespół Artema, ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Wrocławianie wysoko wygrali nad ekipą żółto-niebieskich, bo aż 63:27. Artem w tym meczu przy ...

więcej »»
Remis w Malilli, Artem liderem Vastervik

W inauguracyjnej kolejce szwedzkiej Bauhaus-Ligan zespół Vastervik Speedway zremisował na wyjeździe przeciwko Dackarnie Malilla 45:45. Artem w tym meczy był liderem gości i przy swoim nazwisku zapisał 16 oczek.
więcej »»
  Dalej »
es speed speed speed speed speed speed speed speed speed
Projekt i wykonanie strony Danno Design & Media