News Artem Terminarz Sponsorzy Galeria
Bardzo dobry występ, ale Vetlanda nie pojedzie w finale

W rewanżowym meczu półfinałowym Elitserien, Vetlanda Speedway ponownie przegrała ze Smederną Eskilstuna i nie wystąpi w finale. Artem był najlepszym zawodnikiem Vetlandy w tym dniu zdobywając 14 punktów w pięciu startach.

więcej »»
Dziewiąte miejsce przed ostatnimi dwoma turniejami SGP

W sobotę na torze w Vojens odbyła się 8. runda tegorocznej edycji Grand Prix. W Grand Prix Danii najlepszy był Bartosz Zmarzlik. Artem zdobył w tych zawodach 5 punktów i w klasyfikacji generalnej plasuje ...

więcej »»
Wostok przegrywa w pierwszym meczu finałowym

W lidze rosyjskiej rozpoczęła się runda finałowa. Pierwszy mecz o złoty medal pomiędzy Mega-Ładą Togliatti a Wostokiem Władywostok zakończył się zwycięstwem gospodarzy 48:44. Artem dla Wostoku zdobył 12 punktów w sześciu startach. Rewanż zaplanowano ...

więcej »»
Vetlanda minimalnie przegrywa w Eskilstunie

W pierwszym meczu półfinałowym Elitserien, Smederna Eskilstuna pokonała na własnym torze Vetlandę Speedway 46:44. Artem pojawił się na torze w czterech biegach zdobywając 5 punktów i dwa bonusy. Rewanż już 10 września w Vetlandzie.

więcej »»
Szóste miejsce w Łańcuchu Herbowym

W niedzielę na torze w Ostrowie Wielkopolskim rozegrano turniej indywidualny o Łańcuch Herbowy. Zawody wygrał Bartosz Zmarzlik, a Artem uplasował się na szóstej pozycji. W biegu barażowym o awans do finału zanotował defekt.